Aktualnie jesteś w: Aktualności
Aktualności

29 czerwca 2015

Indywidualne konta

W związku z licznymi zgłoszeniami od klientów w sprawie nieprawidłowo księgowanych wpłat, informujemy iż wprowadziliśmy konta indywidualne. Swój numer nowego konta, na które należy od dziś dokonywać wpłat mogą Państwo odnaleźć w panelu klienta http://euro-net.pl/platnosci/ dostępnego tylko w sieci Euronet.

3 czerwca 2015

Godziny pracy biura

5 czerwca Biuro obsługi klienta będzie czynne do godziny 14:00. Pozdrawiamy i życzymy udanego weekendu.

2 czerwca 2015

Prace Modernizacyjne

W dniu jutrzejszym będziemy prowadzić pracę modernizacyjne na osiedlu Zielone Wzgórza, w związku z czym mogą wystąpić przerwy w dostępie do naszych usług. Serdecznie przepraszamy.

25 maja 2015

Prace Modernizacyjne

W dniu jutrzejszym będziemy prowadzić pracę modernizacyjne na terenie Łap, w związku z czym mogą wystąpić przerwy w dostępie do naszych usług. Serdecznie przepraszamy.

28 kwietnia 2015

Prace konserwacyjne

W dniu jutrzejszym będziemy prowadzić pracę konserwacyjne na osiedlu Zielone Wzgórza, w związku z czym mogą wystąpić przerwy w dostępie do naszych usług. Serdecznie przepraszamy.

24 kwietnia 2015

Aktualizacja systemu telewizyjnego

Z przyjemnością informujemy, iż w tym tygodniu miała miejsce aktualizacja naszego systemu telewizyjnego. Niestety okazało się, że nie wszystkie dekodery poradziły sobie z ponownym uruchomieniem. Jeżeli Państwa dekoder nie odpowiada prosimy odłączyć go od zasilania i włączyć ponownie. Jednocześnie przypominamy, iż brak kanałów oznacza konieczność zmiany kategorii programowej. Zmiana kategorii kanałów odbywa się przy pomocy przycisku tv pilot szary lub przycisku stb pilot czarny. Przepraszamy za kłopoty związane z aktualizacją.

22 - 24 kwietnia 2015

Przebudowa sieci światłowodowej

Z przyjemnością informujemy, że na ulicy Młynowej trwają prace modernizacyjne mające na celu polepszenie jakości świadczonych przez nas usług. Przepraszamy za utrudnienia.

20 kwietnia 2015

Awaria traktu światłowodowego

Z przykrością informujemy, że uległ awarii nasz trakt światłowodowy w związku z czym mogą wystąpić przerwy w dostępie do naszych usług na osiedlu Bacieczki. Przepraszamy za utrudnienia.

26 lutego 2015

Awaria aplikacji do internetu w Telewizorach Samsunga

Od wczoraj wszyscy którzy posiadają TV Samsung Smart nie mogą łączyć się z internetem za pośrednictwem swoich telewizorów. Najlepsza aplikacja na telewizorach z internetem TV Samsung po ostatniej aktualizacji około miesiąca temu, od wczoraj przestała działać i cieszyć swoich użytkowników. Więcej info na stronach: http://www.frazpc.pl/b/321749
http://kontakt24.tvn24.pl/powazna-awaria-oprogramowania-samsung-smart-tv,2854326,ugc http://niebezpiecznik.pl/post/globalna-awaria-telewizorow-samsunga/

18 lutego 2015

Płatności masowe

W związku z wprowadzeniem przez firmę Euronet płatności masowych uprzejmie informujemy, iż w ciągu dwóch najbliższych tygodni, nasz system bankowy nie będzie aktywny. Oznacza to, że wpłaty od Państwa z tytułu abonamentu zaksięgujemy dopiero po tym okresie. Osoby wpłacające zaległy abonament prosimy o wpłaty w biurze lub wysyłanie potwierdzeń przelewu na adres biuro@euro-net.pl. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

30 stycznia 2015

Nowe kanały: BBC Brit i BBC Earth

Szanowni abonenci pragniemy poinformować, że z dniem 1 luty 2015 BBC Entertainment przekształci się BBC Brit a BBC Knowledge w BBC Earth. Więcej informacji

30 stycznia 2015

Prace techniczne

Jutro w godz od 9:00 do 11:00, będą prowadzone prace techniczne związane z kanałami:
TVN HD
TVN 7 HD
TVN Style HD
TVN Turbo HD
W wymienionych godzinach, mogą ale nie muszą wystąpić chwilowe utrudnienia w dostępie do wyżej wymienionych kanałów.

19 stycznia 2015

Animal Planet przekształca się w Discovery Life

Szanowni abonenci pragniemy poinformować, że z dniem 1 luty 2015 roku kanał Animal Planet przekształci się w kanał Discovery Life.

13 stycznia 2015

FOX Life przekształca się w FOX Comedy

Szanowni abonenci pragniemy poinformować, że z dniem 16 stycznia 2015 roku kanał FOX Life przekształci się w kanał FOX Comedy.

23 grudnia 2014

Godziny otwarcia biura w Wigilię

Dnia 24 grudnia biuro będzie czynne od godziny 9:00 do 13:00.

23 grudnia 2014

Uwaga

Z dniem 25.12.2014r. zgodnie z art. 27 Ustawy o prawach konsumenta, Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w ciągu 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.

16 grudnia 2014

Zakończenie nadawania kanału

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 31.01.2015r. Zarząd Telewizji Religia Sp.z.o.o. z siedzibą w Warszawie kończy nadawanie Programu telewizyjnego "Religia.tv". Program ten od 01.02.2015r. będzie niedostępny.

11 grudnia 2014

Awaria traktu światłowodowego

Z przykrością informujemy, że uległ awarii nasz trakt światłowodowy w związku z czym mogą wystąpić przerwy w dostępie do naszych usług na osiedlu Dziesięciny. Przepraszamy za utrudnienia.

1 grudnia 2014

Zmiana godzin pracy biura

Z przyjemnością informujemy, że zmieniły się godziny pracy naszego biura. Od dziś jesteśmy do Państwa usług od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00. Serdecznie zapraszamy.

12 listopada 2014

Podwójny bilet na EAST SIDE 1

Nie opadły jeszcze emocję po Polsat Boxing Night a już mamy dla was kolejną niespodziankę. Do zgarnięcia podwójny bilet na East Side Fight 1. Jest to nowy podmiot na polskiej scenie sztuk walki a swój pierwszy event przeprowadzi właśnie w Białymsotku 15 listopada. Więcej info na naszym fanpage.

Sprawdź nas na facebooku

23 październik 2014

Nowe kanały

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy ofertę kanałową o następujące pozycję:


10 października 2014

Rozszerzenie zasięgu sieci firmy Euronet

Miło nam poinformować że sieć Euronet poszerza swoją działalność i wita w swoim gronie klientów oraz mieszkańców z Łap. W związku z porozumieniem pomiędzy firmami TVK Hajnówka oraz Euronet dokonana została zmiana operatora sieci w Łapach. W związku z tym wszyscy klienci w niedługim czasie będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza usług firmy Euronet. Do Państwa dyspozycji będzie super nowoczesna telewizja 3G, szybki i niezawodny Internet oraz telefonia stacjonarna na preferencyjnych warunkach. To wszystko będzie możliwe dzięki połączeniu miejscowości Łapy oraz Białystok szybkim łączem światłowodowym. Dodatkowo dla wygody naszych klientów uruchamiamy Biuro Obsługi Klienta przy ulicy Westerplatte 16 a do końca roku zupełnie nowe w centrum miasta. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenia z rynku lokalnego pozwolą na zaspokojenie wszystkich Państwa oczekiwań a nasza współpraca przyniesie same korzyści i zadowolenie z naszych usług.

Z poważaniem
Zespół Euronet

23 września 2014

Nowy STB w ofercie firmy Euronet

STB Arris VIP-1103 to najnowszy model serii STB. Oferuje nie tylko nowoczesny wygląd, to także szybsze działanie menu Twojej telewizji dzięki szybszemu procesorowi 550MHz (popularny VIP-1003 miał 450MHz). Nowy model posiada dużo mniejsze rozmiary i niemal dwukrotnie mniejszą wagę od swojego poprzednika (160g vs 300g). Ma również możliwość zawieszenia na ścianie.
Bądź nowoczesny - wybierz Telewizje firmy Euronet.

15 września 2014

Płać w banku bez prowizji!!!

Specjalnie dla Abonentów firmy Euronet wpłaty w Banku Spółdzielczym w Białymstoku są bez prowizji. Poniżej lista dostępnych placówek w których można dokonywać wpłat bez dodatkowej opłaty:
Filia Nr 1
15-843 Białystok
ul. Świętokrzyska 5

Filia Nr 2
15-814 Białystok
ul. Berlinga 10

Filia Nr 3
15-297 Białystok
ul. Żelazna 9

Filia Nr 4
Fasty
15-694 Białystok
Szosa Knyszyńska 17

Filia Nr 5
15-644 Białystok
ul. Wrocławska 49B lok. 2

nr konta: 92 8060 0004 0050 0425 2000 0010

9 września 2014

Prace konserwacyjne

W związku z pracami konserwacyjnymi na obiekcie nadawczym Białystok/Krynice 11 września w godzinach od 8 do 17 mogą występować chwilowe przerwy sygnału telewizyjnego nadawanego z tego obiektu. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.


8 września 2014

Wytypuj Mistrza, Zostań Mistrzem !!!

Zespół Euronet ogłasza konkurs dla obecnych i nowych abonentów. Konkurs rusza dziś i będzie trwał aż do 19 września do godziny 12:00. Aby wygrać 3 miesiące internetu za 1 PLN wystarczy udostępnić ten post na swojej tablicy i wytypować zwycięzce tegorocznych siatkarskich Mistrzostw Świata w Polsce pod postem na naszym fanpageu. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie aktywnej umowy internetowej lub zamiar jej podpisania (możliwe tylko w zasięgu sieci Euronet). Każdy może wytypować tylko jednego zwycięzce. Pierwszych 10 osób które poprawnie wytypują zwycięzce zgarniają 3 miesiące neta za 1 PLN. Powodzania;)
Link do konkursu.


18 sierpnia 2014

TYLKO U NAS DARMOWY BILET NA TELEWIZYJNE MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE 2014

PRZYŁĄCZ SIĘ I KIBICUJ Z NAMI NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA PIŁKI SIATKOWEJ W POLSCE

Oferta jest skierowana do wszystkich naszych obecnych oraz nowych Abonentów. Oferta ważna tylko do 31 sierpnia 2014r.

Sprawdź nas na facebooku.

18 lipca 2014

Modernizacja sieci

Z przyjemnością informujemy, że węzeł naszej sieci na ulicy Palmowa zostanie przełączony 21 lipca na 10G. Oznacza to że dostarczymy Państwu jeszcze lepszą jakość usług. Jednocześnie do godziny 13 tego dnia mogą wystąpić przerwy w dostępie do naszych usług. Za utrudnienia przepraszamy.

8 lipca 2014

Fanpage

Uruchomiliśmy nasz fanpage na Facebooku, zapraszamy do polubienia naszej strony i brania udziału w konkursach, które będziemy organizować. Nasz fanpage znajdziecie pod adresem https://www.facebook.com/Euronet.Bialystok

7 lipca 2014

Modernizacja sieci

Z przyjemnością informujemy, że węzeł naszej sieci na ulicy Zwycięstwa został przełączony na 10G. Oznacza to że dostarczymy Państwu jeszcze lepszą jakość usług.

5 Czerwca 2014

Zmiana programu

Uprzejmie informujemy, że z dniem 9 czerwca br. tzn. poniedziałek kanał POLSAT Biznes przekształci się w stację POLSAT News+. W naszym systemie kanał zachowa dotychczasową pozycję na liście kanałów.Zmianie tej towarzyszyć będzie nowa oprawa antenowa , w tym logo. POLSAT News+ to nowy kanał publicystyczno-informacyjny z portfolio Telewizji POLSAT, skierowany do widzów zainteresowanych informacjami (na temat politycznych i gospodarczych wydarzeń na świecie). Ramówka stacji składać się będzie z licznych programów informacyjnych i publicystycznych. Stacja będzie rozszerzeniem treści emitowanych przez kanał POLSAT News..

1 Czerwca 2014

Prace konserwacyjne

W związku z pracami konserwacyjnymi na obiekcie nadawczym Białystok/Krynice w godzinach od 8 do 17 mogą występować chwilowe przerwy sygnału telewizyjnego nadawanego z tego obiektu. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

31 Maj 2014

Zapraszamy na WIELKI FESTYN RODZINNO-SPORTOWO-REKRACYJNY

Firma Euronet Norbert Saniewski spółka jawna serdecznie zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska w sobotę 31 maja 2014 roku w godzinach 15:00-20:00 na Wielkim festynie rodzinnym/sportowo rekreacyjnym. Impreza odbędzie się na terenie boisk osiedlowych przy ul. Leszczynowej 50 i Dziesięciny 45 A.
Dla odwiedzających nasze stanowisko przygotowaliśmy upominki.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!!!

24 Maj 2014

Urząd Komunikacji Elektronicznej ostrzega

Sprawa dotyczy metody oszukiwania osób korzystających z usług telefonicznych (najczęściej abonentów sieci telefonii komórkowych) poprzez wykorzystywanie ich skłonności do oddzwaniania na nieodebrane połączenia. Takie połączenia przychodzą często w godzinach wieczornych i w nocy, co jest celowym działaniem, aby skłonić użytkownika do oddzwonienia. Mechanizm działania samego procederu jest stosunkowo prosty i opiera się w dużej mierze przede wszystkim na nieuwadze samego użytkownika. Najczęściej na numer użytkownika dzwoni zagraniczny numer często z „egzotycznego" kraju np. z Republiki Konga lub Gwinei lub Wybrzeża Kości Słoniowej tj. krajów, których międzynarodowe numery kierunkowe (+243), (+224) oraz (+225) pozostawione na wyświetlaczu aparatu użytkownika jako połączenia nieodebrane mogą sugerować, że są to połączenia krajowe. Początek międzynarodowego numeru kierunkowego np. Demokratycznej Republiki Konga (+243...) lub Wybrzeża Kości Słoniowej (+225...) może być mylony przez użytkownika z numerem kierunkowym strefy np. 22 - Warszawa, 24 - Płock. Oszuści najczęściej kierują połączenia na numery komórkowe losowo wybranych użytkowników i oczekują, że ktoś z nich oddzwoni pod wyświetlony numer. Nieświadomi podstępu użytkownicy często oddzwaniają na ten numer i są obciążani przez operatorów kosztami jak za połączenia międzynarodowe. Zdarza się również, że celowo połączenia te są wydłużane - np. w słuchawce użytkownikowi symulowany jest sygnał rozłączenia i jeżeli użytkownik nie rozłączy połączenia w aparacie (nie naciśnie czerwonej słuchawki) połączenie trwa nadal, co za tym idzie, operator nalicza dalej opłaty za to połączenie.
Więcej informacji


7 Maj 2014

Informacja

Uprzejmie informujemy, ze z dniem 7 czerwca br. zamianie ulega Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Euronet Norbert Saniewski Spółka Jawna.
Informujemy, ze powyższe zmiany wynikają z konieczności dostosowania regulaminu świadczenia usług do zmiany jakie wniosło Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 24 lutego 2014r. Nowy regulamin został rozesłany drogą e-mailową do naszych abonentów.


25 kwietnia 2014

Nowe kanały

Z przyjemnością informujemy że od 28 kwietnia bieżącego roku na naszej platformie telewizji cyfrowej będą dostępne nowe kanały: VOX Music TV oraz Focus TV. Kanały będą dostępne w obu wersjach pakietów OPTIMA HD i KOMFORT TV.10 kwietnia 2014

Ważna informacja

W związku z dalszymi pracami modernizacyjnymi naszej sieci dostępowej informujemy, że na czas prac została wyłączona automatyczna opcja dodawania nowych urządzeń. W przypadku zmiany swojego urządzenia prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Za wszelakie niedogodności serdecznie przepraszamy.


02 kwietnia 2014

Ważna informacja

Kolejny raz przypominamy, że w związku z prowadzonymi zmianami w strukturze naszej sieci uprzejmie prosimy o przełączenie wszystkich swoich urządzeń końcowych w tryb DHCP.od 24 marca 2014

Pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 24 marca 2014 r. na kanałach AXN, AXN HD, AXN BLACK, AXN WHITE będą dostępne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych z powodu dysfunkcji narządu słuchu. Napisy dla niesłyszących będą dostępne na stronie 777 teletekstu. Napisy będą dostępne tylko dla niektórych audycji.
Informacja prasowa.


24 marca 2014

Uprzejmie informujemy, że w godzinach porannych od 06:00 do 10:00 będą prowadzone pracę modernizacyjne w związku czym mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do naszych usług na osiedlu Zielone wzgórza. Za utrudnienia przepraszamy.


17 marca 2014

Uprzejmie informujemy, że w godzinach nocnych od 01:00 do 6:00 będą prowadzone pracę modernizacyjne w związku czym mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do naszych usług na osiedlu Leśna dolina i Zielone wzgórza. Za utrudnienia przepraszamy.


od 15 marca 2014

Z przyjemnością informujemy o dodaniu nowego kanału Stopklatka Tv w naszej ofercie programowej. Na jej antenie widzowie znajdą m.in. najlepsze komedie, trzymające w napięciu thrillery, poruszające dramaty, filmy sensacyjne, kostiumowe, a w przyszłości również programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej. Kanał będzie dostępny w pakietach Optima HD i Komfort HD.


10 marzec 2014

Uprzejmie informujemy, iż w związku z awarią u naszego operatora nadrzędnego, (dn. 10.03.2014r.) mogą występować trudności z dodzwonieniem się, z naszej sieci na telefony komórkowe. Za utrudnienia przepraszamy.


4 marca 2014

Skrócony czas pracy biura

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 07.03.2014 w związku z remontem biuro będzie czynne w godz 9.00 - 15.00. Za Utrudnienia Przepraszamy.


28 luty 2014

Uprzejmie informujemy, że w godzinach nocnych od 01:00 do 6:00 będą prowadzone pracę modernizacyjne w związku czym mogą wystąpić przerwy w transmisji na niektórych kanałach. Za utrudnienia przepraszamy.


28 luty 2014

Uprzejmie informujemy, że prowadzimy prace techniczne w związku z czym mogą wystąpić chwilowe przerwy w transmisji kanałów:
-Discovery Channel,
-Discovery HD,
-Discovery Turbo Xtra,
-TLC HD,
-Discovery Science SD,
-Animal Planet HD,
-Animal Planet.


od 15 luty 2014

Z przyjemnością informujemy, że na naszej platformie telewizyjnej będzie dostępny nowy tematyczny kanał telewizyjny o charakterze dziecięcym - TVP ABC. Jest to kanał skierowany do najmłodszej widowni w wieku od 3 do 12 lat. W ofercie stacji znajdą się programy i magazyny edukacyjne dla dzieci (m.in "Dlaczego? Po co? Jak?", "Lippy & Messy"), teleturnieje muzyczne ("Dźwiekogra") oraz najpopularniejsze seriale animowane oraz przygodowe, jak np.: "Miś Uszatek", "Bolek i Lolek", "Przygody Koziołka Matołka", "Smerfy", "Pszczółka Maja", "Domisie", "Stawiam na Tolka Banana". Dla młodych widzów przygotowano godzinne pasmo "Wieczorynka", emitowane codziennie między godz. 19.00 a 20. Kanał jest dostępny w pakietach Komfort HD i Optima HD.


05 styczeń 2014

Modernizacja sieci na 10Gb

Uprzejmie informujemy , iż w związku z pracami modernizacyjnymi w zakresie zmiany szkieletu naszej sieci mogą występować zaniki w dostępie do usług w Sieci Euronet w godzinach nocnych od 2 do 6 rano w ciągu miesiąca. Za utrudnienia przepraszamy.


01 styczeń 2014

Informujemy iż od 01. stycznia 2014 roku program TVN CNBC BIZNES zmienia nazwę na TVN24 Biznes i Świat. Zmieni się nie tylko nazwa ale także ramówka. TVN24 Biznes i Świat jest kanałem o tematyce rynkowej oraz międzynarodowej, posiadającym wyjątkową ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych wiadomościami gospodarczymi i zagranicznymi.


01 styczeń 2014

Ważna informacja

W związku z prowadzonymi zmianami w strukturze naszej sieci uprzejmie prosimy o przełączenie wszystkich swoich urządzeń końcowych w tryb DHCP.

© Copyright 2010 EURONET INTERNET PROVIDER. All right Reserved
Realizacja: ddsoft
  Regionalny Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności Komisja Europejska