Aktualnie jesteś w: Aktualności
Aktualności

06 marca 2018


Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż w dniach 07-09.03.2018, nasze Biuro Obsługi Klienta będzie czynne do godziny 17.

Przepraszamy za utrudnienia.

 Pozdrawiamy,
Euronet

06 marca 2018


Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 09.03.2018, nasze Biuro Obsługi Klienta w Łapach będzie nieczynne.

Przepraszamy za utrudnienia.

 Pozdrawiamy,
Euronet

20 luty 2018
Transmisja PPV KSW 42 już 3 marca w Euronet !?

Dwie walki o tytuł mistrzowski oraz inne emocjonujące pojedynki ozdobią kartę walk gali KSW 42.

W walce wieczoru będzie można obejrzeć superfight pomiędzy Mamed Khalidov i Tomasz Narkun, którzy zmierzą się w walce o tytuł mistrza w wadze półciężkiej. Swoich pasów mistrzowskich bronić będą Mateusz Gamer Gamrot oraz Ariane Lipski The Violence Queen. Do klatki wejdą ponownie tacy zawodnicy jak: Michał Materla, Łukasz Jurkowski czy Marcin Wójcik.

3 marca w Łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się 9 pojedynków, w tym 2 walki o pas:
Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Michał Materla - Scott Askham
Mateusz Gamrot - Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski - Silvana Gomez Juarez
Łukasz Jurkowski - Martin Zawada
Marcin Wójcik - Chris Fields
Filip Wolański - Bartek Kopera
Krystian Kaszubowski - Christophera Henze
Karolina Owczarz - Paulina Raszewska

Start: sobota, 3 marca, godz. 19:00

Nie czekaj! Już teraz zamów dostęp do transmisji PPV bezpośrednio ze swojego konta e-bok lub w naszym biurze obsługi klienta Euronet!?

21 grudnia 2017


Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 22.12.2017, nasze Biuro Obsługi Klienta będzie czynne do godziny 16.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy Wesołych Świąt!

Pozdrawiamy,
Euronet

08 listopada 2017


Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy o konieczności przeprowadzenia prac modernizacyjnych w sieci szkieletowej Euronet. Prace te będą obejmowały przeniesienie Państwa usług na nowe urządzenie szkieletowe. W wyniku planowanych prac nastąpi przerwa w dostępie do usług.

Planowany czas rozpoczęcia: 2017-11-11 00:00 CET
Planowany czas zakończenia: 2017-11-11 06:00 CET

Pozdrawiamy,
Euronet

01 sierpnia 201713 lipca 20176 lipca 2017

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 01.07.2017 r. dostęp do stron hazardowych został zablokowany na podstawie art. 15f ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, zgodnie z którym Minister Rozwoju i Finansów prowadzi Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą podlegających blokowaniu w związku z wpisaniem do Rejestru domeny wykorzystywanej przez stronę internetową. Szczegóły oraz pełna lista nazw domen wpisanych do Rejestru jest dostępna na stronie: http://hazard.mf.gov.pl/

Uczestnictwo w grach hazardowych urządzanych przez podmioty nieposiadające zezwolenia Ministra Rozwoju i Finansów na prowadzenie działalności w tym zakresie zagrożone jest karą administracyjną i karnoskarbową. Zgodnie bowiem z art. 89 ust. 1 pkt 6 ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik gry hazardowej urządzanej bez koncesji, bez zezwolenia lub bez zgłoszenia, która zgodnie z art. 89 ust. 4 pkt 5 wynosi 100% uzyskanej wygranej niepomniejszonej o kwoty wpłaconych stawek. Ponadto art. 107 § 2 kodeksu karnego skarbowego przewiduje karę grzywny do wysokości 120 stawek dziennych za uczestniczenie w zagranicznej grze hazardowej, a w art. 109 przewidziano karę grzywny w takiej samej wysokości za uczestniczenie w grze hazardowej urządzanej lub prowadzonej wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia.

Pozdrawiamy,
Zespół firmy Euronet


03 czerwca 2017

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Wielki Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka już za nami. Nasza firma, jak co roku miała przyjemność być jednym z wystawców. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka upominków dla najmłodszych. Uczestnikom festynu rozdawaliśmy firmowe balony, smycze i długopisy i breloczki. W trakcie trwania festynu, była możliwość wzięcia udział w losowaniu extra nagród, po wypełnieniu firmowej ankiety - dron, smartwatch oraz zestawy pocieszenia powędrowały do szczęśliwców. Nie zapomnieliśmy też o dorosłych którzy mogli podejść do stanowiska i zapytać o nasze usługi - dla nich przygotowaliśmy ulotki i wizytówki. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy podarować trochę uśmiechu dzieciom tego dnia i równie miło spędzić czas z Wami.
Do zobaczenia za rok!

02 czerwca 2017

Przypominamy, o zwycięzcach wczorajszego konkursu organizowanego podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka na Dziesięcinach !!!

Nagrody główne:
- Dron - Leon Pietraszewicz (Prosimy o kontakt telefoniczny)
- Smartwatch - Paweł Gołębiewski
- Smartwatch - Martyna Bajko


Nagrody pocieszenia:
- Natalia Kulikowska (Prosimy o kontakt telefoniczny)
- Sławomir Paczkowski
- Grzegorz Dziedzic
- Agnieszka Jung
- Ewa Konończuk
- Łukasz Szymański

Zapraszamy do zgłaszania się po odbiór nagród w ciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników, do naszej siedziby w Kleosinie - ul. Leśna 1, Ignatki - Osiedle.

Gratulujemy!
Zespół firmy Euronet

31 maja 2017

WIELKI FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA


już w ten czwartek na Dziesięcinach !!!

Tego dnia teren boisk osiedlowych między blokami Leszczynowa 50 i Dziesięciny 45A zamieni się w plac zabaw dla całej rodziny, na którym, jak co roku, będziemy jednym z wystawców.
Na wszystkich gości będą czekać liczne atrakcje, a do tego wspaniałe losowanie z EXTRA NAGRODAMI !!!

1 czerwca 2017 - startujemy od 15:30
Zapraszamy !


24 maja 2017


NOWA USŁUGA SIECI EURONET!
Telefonia komórkowa TELEFON EXTRA GSM - szczegóły www.extragsm.pl
Pozdrawiamy,
Euronet

12 maja 2017


Zmiany w Cennikach usług telekomunikacyjnych od dnia 15 czerwca 2017 r., obniżka stawek w roamingu w Unii Europejskiej - kliknij tutaj

Pozdrawiamy,
Euronet

08 maja 2017


NIE PRZEGAP TEGO WYDARZENIA !

Wszystkie gwiazdy KSW wystąpią na największym wydarzeniu MMA w historii Europy 27 maja na PGE Narodowym. Podczas KSW 39: Colosseum odbędzie się aż 11 pojedynków, a każde starcie ma potencjał, aby stać się najlepszym pojedynkiem tego niezapomnianego wieczoru.

Już dziś wykup dostęp do transmisji tego wydarzenia za jedyne 40.00zł brutto w Euronet! Zapraszamy do kontaktu: 85 688 30 00
Pozdrawiamy,
Euronet

01 luty 2017

Ostrzeżenie!
Informujemy, iż w sieci pojawiła się ankieta z możliwością rezerwacji różnych przedmiotów pod nazwą firmy EURONET NORBERT SANIEWSKI SPOLKA JAWNA. Firma EURONET Norbert Saniewski SPÓŁKA JAWNA nie jest organizatorem żadnego konkursu i nie ponosi odpowiedzialności za skutki wypełnienia wyżej wymienionej ankiety.
Pozdrawiamy,
Euronet

16 grudnia 2016

Ostrzeżenie!
Informujemy, iż w sieci pojawiła się ankieta z możliwością rezerwacji różnych przedmiotów pod nazwą firmy EURONET S.C Norbert Saniewski Joanna Saniewska. Firma EURONET Norbert Saniewski SPÓŁKA JAWNA nie jest organizatorem żadnego konkursu i nie ponosi odpowiedzialności za skutki wypełnienia wyżej wymienionej ankiety.
Pozdrawiamy,
Euronet

1 lipca 2016

Z początkiem sierpnia, dział techniczny i archiwum Euronet zostały przeniesione z Upalnej 5A lok. 10 do nowej lokacji w Kleosinie przy ul. Leśnej 1.
Biuro Obsługi Klienta zostaje bez zmian z siedzibą na ul. Upalnej 5A lok. 4.
Pozdrawiamy,
Euronet

25 maja 2016

Szanowni Państwo, To będzie największe sportowe wydarzenie roku i największa i najważniejsza impreza piłkarska zarówno w Europie, jak i dla widzów na całym świecie. Wszystkie 51 meczów UEFA EURO 2016 będzie można zobaczyć na kanałach typu premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD. Ponad 200 godzin bezpośrednich relacji na żywo realizowanych na światowym poziomie wprost z francuskich stadionów i ośrodków poszczególnych najlepszych reprezentacji Europy. To prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej!

Polsat Sport 2 HD jako kanał wiodący będzie transmitował większość spotkań na żywo, natomiast Polsat Sport 3 HD pokaże powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem, tak by kibice mogli zobaczyć mecze UEFA EURO 2016 w dogodnej dla siebie porze. Polsat Sport 3 HD pokaże także mecze na żywo w przypadku jednoczesnego rozgrywania dwóch spotkań na różnych stadionach w tym samym czasie.

Programy Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD ruszą 10 czerwca 2016 r. i do 10 lipca 2016 r. będą w całości poświęcone relacjonowaniu wielkiego piłkarskiego święta jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2016.

W celu zamówienia pakietu zapraszamy do Biura Obsługi Klienta przy ulicy Upalnej 5A lok. 4.
Cena pakietu: 99 zł

Zapraszamy do wspólnego kibicowania!!

25 kwietnia 2016

W imieniu Baby Network Limited pragniemy poinformować, iż w celu polepszenia oferowanych usług, uległy zmianie parametry techniczne kanału Baby TV.
Zmianie uległ standard nadawania, modulacji oraz kompresji kanału z DVB-S/QPSK/MPEG-2 na DVB-S2/8PSK/MPEG-4.
Zmianie uległy również proporcje obrazu z 4:3 na 16:9.

2 marca 2016

Kolorowy Świat w Akwarium

© Copyright 2010 EURONET INTERNET PROVIDER. All right Reserved
Realizacja: ddsoft
  Regionalny Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności Komisja Europejska