Aktualnie jesteś w: Aktualności
Aktualności

11 lipca 2018

Ostrzeżenie!
Informujemy, iż w sieci pojawiły się fałszywe konkursy z możliwością wygrania różnych przedmiotów pod nazwą firmy EURONET NORBERT SANIEWSKI SPOLKA JAWNA. Firma EURONET Norbert Saniewski SPÓŁKA JAWNA nie jest organizatorem żadnego konkursu i nie ponosi odpowiedzialności za skutki uczestnictwa we wspomnianych zabawach.
Pozdrawiamy,
Euronet

27 czerwca 2018


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w okresie wakacyjnym od 1 lipca do 31 sierpnia, nasze Biuro Obsługi Klienta
będzie czynne w godzinach 9-17.
Życzymy udanych wakacji!

 Pozdrawiamy,
Euronet

28 maja 2018
Transmisja PPV gali KSW 44 już 09.06.2018 w Euronet!

Najdłużej wyczekiwana walka w historii polskiego MMA!
Najsilniejszy człowiek świata, Mariusz Pudzianowski, zmierzy się z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW - Karolem Bedorfem. Który z pretendentów do tytułu okaże się mistrzem w wadze ciężkiej?
W klatce spotkają się Martin Zawada i Michał Materla. W wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst i Marian Ziółkowski. Do klatki wejdzie też Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z bośniacką supergwiazdą, Erko Junem. Rywalem Filipa Wolańskiego będzie Daniel Torres. Gracjan Szadziński zmierzy się z Paulem Redmondem, a irlandzki pionier Chris Fields przywita brazylijskiego bombardiera, Wagnera Prado. Zobaczymy również pojedynek dwóch czołowych zawodników wagi koguciej - Sebastian Przybysz zmierzy się z Dawidem Gralką.

Start: sobota, 9 czerwca, godz. 19:00

Zamów dostęp już dziś za jedyne 40zł!
Szczegóły w biurach obsługi klienta lub pod numerem telefonu: 85 688 30 00.


Zapraszamy!


13 kwietnia 2018
Już 21.04 Transmisja PPV gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w Euronet !

Zamów dostęp już dziś, za jedyne 40zł!

Podczas tegorocznej edycji Polsat Boxing Night w walce wieczoru zobaczymy byłego mistrza świata w wadze półciężkiej i junior ciężkiej, Tomasza Adamka. Czy starcie "Górala" Joeyem Abellem okaże się dla Polaka zwycięskie?
Zanosi się również na emocjonujący rewanż Mateusza Masternaka z Yourim Kalengą. Walkę o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski stoczy Adam Balski, o Mistrzostwo świata WBO zawalczy Ewa Brodnicka, a w walce o Mistrzostwo Polski wystąpi Łukasz Wierzbicki. W karcie walk zaplanowane są również pojedynki w wykonaniu Damiana Jonaka, Roberta Parzęczewskiego oraz Michała Chudeckiego.

Fight Card:
Już w sobotę, 21 kwietnia w Częstochowie, odbędzie się 8 pojedynków:
Tomasz Adamek vs Joey Abell
Mateusz Masternak vs Youri Kalenga
Adam Balski vs Denis Grachev
Damian Jonak vs Lukas Ndafoluma
Ewa Brodnicka vs Sarah Pucek
Robert Parzęczewski vs Tim Cronin
Łukasz Wierzbicki vs Michał Żeromiński
Michał Chudecki vs Damian Wrzesiński


Start transmisji ze studia planowany jest na 17:45. Start gali o 18:00.

Nie czekaj! Już teraz zamów dostęp do transmisji PPV bezpośrednio ze swojego konta e-bok lub w naszym biurze obsługi klienta Euronet!

Zapraszamy!


03 kwietnia 2018


Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż w dniach 03-06.04.2017, nasze Biuro Obsługi Klienta będzie czynne do godziny 17.

Przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiamy,
Euronet

29 marca 2018

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.


Życzy zespół Euronet!

26 marca 2018


Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż w dniach 27-28.03.2017, nasze Biuro Obsługi Klienta będzie czynne do godziny 17.

Dziękujemy i przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiamy,
Euronet

23 marca 2018
POLSKIE NAGRODY FILMOWE ORŁY 2018

Ceremonia wręczenia Nagród Polskie Akademii Filmowej rozpocznie się w poniedziałek 26 marca w Teatrze Polskim i będzie transmitowana w otwartym paśmie CANAL+ Polska o godzinie 20:00.
Zapraszamy!

20 luty 2018
Transmisja PPV KSW 42 już 3 marca w Euronet !?

Dwie walki o tytuł mistrzowski oraz inne emocjonujące pojedynki ozdobią kartę walk gali KSW 42.

W walce wieczoru będzie można obejrzeć superfight pomiędzy Mamed Khalidov i Tomasz Narkun, którzy zmierzą się w walce o tytuł mistrza w wadze półciężkiej. Swoich pasów mistrzowskich bronić będą Mateusz Gamer Gamrot oraz Ariane Lipski The Violence Queen. Do klatki wejdą ponownie tacy zawodnicy jak: Michał Materla, Łukasz Jurkowski czy Marcin Wójcik.

3 marca w Łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się 9 pojedynków, w tym 2 walki o pas:
Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Michał Materla - Scott Askham
Mateusz Gamrot - Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski - Silvana Gomez Juarez
Łukasz Jurkowski - Martin Zawada
Marcin Wójcik - Chris Fields
Filip Wolański - Bartek Kopera
Krystian Kaszubowski - Christophera Henze
Karolina Owczarz - Paulina Raszewska

Start: sobota, 3 marca, godz. 19:00

Nie czekaj! Już teraz zamów dostęp do transmisji PPV bezpośrednio ze swojego konta e-bok lub w naszym biurze obsługi klienta Euronet!?

21 grudnia 2017


Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 22.12.2017, nasze Biuro Obsługi Klienta będzie czynne do godziny 16.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy Wesołych Świąt!

Pozdrawiamy,
Euronet

08 listopada 2017


Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy o konieczności przeprowadzenia prac modernizacyjnych w sieci szkieletowej Euronet. Prace te będą obejmowały przeniesienie Państwa usług na nowe urządzenie szkieletowe. W wyniku planowanych prac nastąpi przerwa w dostępie do usług.

Planowany czas rozpoczęcia: 2017-11-11 00:00 CET
Planowany czas zakończenia: 2017-11-11 06:00 CET

Pozdrawiamy,
Euronet

01 sierpnia 201713 lipca 20176 lipca 2017

KOMUNIKAT

Uprzejmie informujemy, że od 01.07.2017 r. dostęp do stron hazardowych został zablokowany na podstawie art. 15f ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, zgodnie z którym Minister Rozwoju i Finansów prowadzi Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą podlegających blokowaniu w związku z wpisaniem do Rejestru domeny wykorzystywanej przez stronę internetową. Szczegóły oraz pełna lista nazw domen wpisanych do Rejestru jest dostępna na stronie: http://hazard.mf.gov.pl/

Uczestnictwo w grach hazardowych urządzanych przez podmioty nieposiadające zezwolenia Ministra Rozwoju i Finansów na prowadzenie działalności w tym zakresie zagrożone jest karą administracyjną i karnoskarbową. Zgodnie bowiem z art. 89 ust. 1 pkt 6 ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik gry hazardowej urządzanej bez koncesji, bez zezwolenia lub bez zgłoszenia, która zgodnie z art. 89 ust. 4 pkt 5 wynosi 100% uzyskanej wygranej niepomniejszonej o kwoty wpłaconych stawek. Ponadto art. 107 § 2 kodeksu karnego skarbowego przewiduje karę grzywny do wysokości 120 stawek dziennych za uczestniczenie w zagranicznej grze hazardowej, a w art. 109 przewidziano karę grzywny w takiej samej wysokości za uczestniczenie w grze hazardowej urządzanej lub prowadzonej wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia.

Pozdrawiamy,
Zespół firmy Euronet


03 czerwca 2017

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Wielki Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka już za nami. Nasza firma, jak co roku miała przyjemność być jednym z wystawców. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka upominków dla najmłodszych. Uczestnikom festynu rozdawaliśmy firmowe balony, smycze i długopisy i breloczki. W trakcie trwania festynu, była możliwość wzięcia udział w losowaniu extra nagród, po wypełnieniu firmowej ankiety - dron, smartwatch oraz zestawy pocieszenia powędrowały do szczęśliwców. Nie zapomnieliśmy też o dorosłych którzy mogli podejść do stanowiska i zapytać o nasze usługi - dla nich przygotowaliśmy ulotki i wizytówki. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy podarować trochę uśmiechu dzieciom tego dnia i równie miło spędzić czas z Wami.
Do zobaczenia za rok!

02 czerwca 2017

Przypominamy, o zwycięzcach wczorajszego konkursu organizowanego podczas Festynu z okazji Dnia Dziecka na Dziesięcinach !!!

Nagrody główne:
- Dron - Leon Pietraszewicz (Prosimy o kontakt telefoniczny)
- Smartwatch - Paweł Gołębiewski
- Smartwatch - Martyna Bajko


Nagrody pocieszenia:
- Natalia Kulikowska (Prosimy o kontakt telefoniczny)
- Sławomir Paczkowski
- Grzegorz Dziedzic
- Agnieszka Jung
- Ewa Konończuk
- Łukasz Szymański

Zapraszamy do zgłaszania się po odbiór nagród w ciągu 14 dni od daty ogłoszenia wyników, do naszej siedziby w Kleosinie - ul. Leśna 1, Ignatki - Osiedle.

Gratulujemy!
Zespół firmy Euronet

31 maja 2017

WIELKI FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA


już w ten czwartek na Dziesięcinach !!!

Tego dnia teren boisk osiedlowych między blokami Leszczynowa 50 i Dziesięciny 45A zamieni się w plac zabaw dla całej rodziny, na którym, jak co roku, będziemy jednym z wystawców.
Na wszystkich gości będą czekać liczne atrakcje, a do tego wspaniałe losowanie z EXTRA NAGRODAMI !!!

1 czerwca 2017 - startujemy od 15:30
Zapraszamy !


24 maja 2017


NOWA USŁUGA SIECI EURONET!
Telefonia komórkowa TELEFON EXTRA GSM - szczegóły www.extragsm.pl
Pozdrawiamy,
Euronet

12 maja 2017


Zmiany w Cennikach usług telekomunikacyjnych od dnia 15 czerwca 2017 r., obniżka stawek w roamingu w Unii Europejskiej - kliknij tutaj

Pozdrawiamy,
Euronet

08 maja 2017


NIE PRZEGAP TEGO WYDARZENIA !

Wszystkie gwiazdy KSW wystąpią na największym wydarzeniu MMA w historii Europy 27 maja na PGE Narodowym. Podczas KSW 39: Colosseum odbędzie się aż 11 pojedynków, a każde starcie ma potencjał, aby stać się najlepszym pojedynkiem tego niezapomnianego wieczoru.

Już dziś wykup dostęp do transmisji tego wydarzenia za jedyne 40.00zł brutto w Euronet! Zapraszamy do kontaktu: 85 688 30 00
Pozdrawiamy,
Euronet

01 luty 2017

Ostrzeżenie!
Informujemy, iż w sieci pojawiła się ankieta z możliwością rezerwacji różnych przedmiotów pod nazwą firmy EURONET NORBERT SANIEWSKI SPOLKA JAWNA. Firma EURONET Norbert Saniewski SPÓŁKA JAWNA nie jest organizatorem żadnego konkursu i nie ponosi odpowiedzialności za skutki wypełnienia wyżej wymienionej ankiety.
Pozdrawiamy,
Euronet

16 grudnia 2016

Ostrzeżenie!
Informujemy, iż w sieci pojawiła się ankieta z możliwością rezerwacji różnych przedmiotów pod nazwą firmy EURONET S.C Norbert Saniewski Joanna Saniewska. Firma EURONET Norbert Saniewski SPÓŁKA JAWNA nie jest organizatorem żadnego konkursu i nie ponosi odpowiedzialności za skutki wypełnienia wyżej wymienionej ankiety.
Pozdrawiamy,
Euronet

1 lipca 2016

Z początkiem sierpnia, dział techniczny i archiwum Euronet zostały przeniesione z Upalnej 5A lok. 10 do nowej lokacji w Kleosinie przy ul. Leśnej 1.
Biuro Obsługi Klienta zostaje bez zmian z siedzibą na ul. Upalnej 5A lok. 4.
Pozdrawiamy,
Euronet

25 maja 2016

Szanowni Państwo, To będzie największe sportowe wydarzenie roku i największa i najważniejsza impreza piłkarska zarówno w Europie, jak i dla widzów na całym świecie. Wszystkie 51 meczów UEFA EURO 2016 będzie można zobaczyć na kanałach typu premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD. Ponad 200 godzin bezpośrednich relacji na żywo realizowanych na światowym poziomie wprost z francuskich stadionów i ośrodków poszczególnych najlepszych reprezentacji Europy. To prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej!

Polsat Sport 2 HD jako kanał wiodący będzie transmitował większość spotkań na żywo, natomiast Polsat Sport 3 HD pokaże powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem, tak by kibice mogli zobaczyć mecze UEFA EURO 2016 w dogodnej dla siebie porze. Polsat Sport 3 HD pokaże także mecze na żywo w przypadku jednoczesnego rozgrywania dwóch spotkań na różnych stadionach w tym samym czasie.

Programy Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD ruszą 10 czerwca 2016 r. i do 10 lipca 2016 r. będą w całości poświęcone relacjonowaniu wielkiego piłkarskiego święta jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2016.

W celu zamówienia pakietu zapraszamy do Biura Obsługi Klienta przy ulicy Upalnej 5A lok. 4.
Cena pakietu: 99 zł

Zapraszamy do wspólnego kibicowania!!

25 kwietnia 2016

W imieniu Baby Network Limited pragniemy poinformować, iż w celu polepszenia oferowanych usług, uległy zmianie parametry techniczne kanału Baby TV.
Zmianie uległ standard nadawania, modulacji oraz kompresji kanału z DVB-S/QPSK/MPEG-2 na DVB-S2/8PSK/MPEG-4.
Zmianie uległy również proporcje obrazu z 4:3 na 16:9.

2 marca 2016

Kolorowy Świat w Akwarium

© Copyright 2010 EURONET INTERNET PROVIDER. All right Reserved
Realizacja: ddsoft
  Regionalny Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności Komisja Europejska